Ar as durnas, ar lietuviai buki net ir pokeryje?

Rate this Topic

Displaying #16-18 of 18 total posts First Previous  1 2 
137677 Nibs: 408
Posted on Nov 6th 2010
Tau Tony g neuztenka?Tony G taigi australas. :) Suprantu , kad jis moka lietuviškai ir gal net neblogai kalba, bet gyvena tai jis Australijoje. Prisieis Jums Domce, Sisky, Tapinu ir dar keliai neblogais žaidejais tenkintis :).Antanas Guoga, gimes Kaune, iki 12 metu gyveno kaune, raso lietuviska blog`a it dalyvauja lietuvos pokerio turnyruose. O siaip, Australijoj praleido 6 metus berods ir kaip suprantu gyvena Vegas`e (kaip ir visi like pokerio zaidejai). Kuom jis tau ne lietuvis? Vardas Lietuviskas + Pavarde Lietuviska + kraujas Lietuviskas + gimes Lietuvoje + uzauges Lietuvoje = Australas?? erm.. tiek to..Pagal tavo shema mano vardas lietuviškas+ pavarde lietuviška+ kraujas lietuviškas ( mama , tetis lietuviai)+ gimes lietuvoje+ užauges lietuvoje iki 8 metu. = Vokietijos pilietis :) dabar gyvenu Latvijoje. Jeigu manes paklaustu kokios šalies pokeristas esu, atsakyčiau Latvijos. nes su pokeriu susipažinau kada gyvenau jau Latvijoje.  Taip kad , kur išmokai lošti , tai šaliai ir priklausai :)Visgi ponas, maisote 3 skirtingus dalykus 2 sakiniuose. Na, tautybe nera toks dalykas kaip krepsinio komanda, siandien uz viena zaidziu, rytoj uz kita. "Australas", "Lietuvis", "Latvis" yra zodziai nusakantys tautybe. Pilietis - asmuo turintis valstybeje tam tikras teises ir pareigas. Pilietybe gali buti suteikta ir atimta. O Sachmatais as ismokau zaist Lenkijoj per atostogas, as jau Lenkas? Nemanau, nuo gimimo zinau, jog esu Lietuvis ir nera tokio ivykio pasaulyje, kuris proverstu mane patiket kitaip (Igalaikis atminties praradimas po avarijos butu isimtis). Ir nera cia jokios schemos, tiesiog i logikos pasauli zmogu bandau atvest.
68030 Nibs: 12,188
Posted on Nov 7th 2010
Tau Tony g neuztenka?Tony G taigi australas. :) Suprantu , kad jis moka lietuviškai ir gal net neblogai kalba, bet gyvena tai jis Australijoje. Prisieis Jums Domce, Sisky, Tapinu ir dar keliai neblogais žaidejais tenkintis :).Antanas Guoga, gimes Kaune, iki 12 metu gyveno kaune, raso lietuviska blog`a it dalyvauja lietuvos pokerio turnyruose. O siaip, Australijoj praleido 6 metus berods ir kaip suprantu gyvena Vegas`e (kaip ir visi like pokerio zaidejai). Kuom jis tau ne lietuvis? Vardas Lietuviskas + Pavarde Lietuviska + kraujas Lietuviskas + gimes Lietuvoje + uzauges Lietuvoje = Australas?? erm.. tiek to..Pagal tavo shema mano vardas lietuviškas+ pavarde lietuviška+ kraujas lietuviškas ( mama , tetis lietuviai)+ gimes lietuvoje+ užauges lietuvoje iki 8 metu. = Vokietijos pilietis :) dabar gyvenu Latvijoje. Jeigu manes paklaustu kokios šalies pokeristas esu, atsakyčiau Latvijos. nes su pokeriu susipažinau kada gyvenau jau Latvijoje.  Taip kad , kur išmokai lošti , tai šaliai ir priklausai :)Visgi ponas, maisote 3 skirtingus dalykus 2 sakiniuose. Na, tautybe nera toks dalykas kaip krepsinio komanda, siandien uz viena zaidziu, rytoj uz kita. "Australas", "Lietuvis", "Latvis" yra zodziai nusakantys tautybe. Pilietis - asmuo turintis valstybeje tam tikras teises ir pareigas. Pilietybe gali buti suteikta ir atimta. O Sachmatais as ismokau zaist Lenkijoj per atostogas, as jau Lenkas? Nemanau, nuo gimimo zinau, jog esu Lietuvis ir nera tokio ivykio pasaulyje, kuris proverstu mane patiket kitaip (Igalaikis atminties praradimas po avarijos butu isimtis). Ir nera cia jokios schemos, tiesiog i logikos pasauli zmogu bandau atvest.Peace bro. Mes nukrypstam nuo temos ir prasideda ginčas kuris niekur nenuves. Turi Antanas Lietuvos pilietybe- reiškia lietuvis. Neturi- sorry bet su Lietuva ji teriša tik šaknys ir inicialai ( vardas, pavarde). Galu gale nesvarbu tai visa. Klausymas buvo ar LIETUVIAI MOKA LOŠTI POKERI??  Aš atsakiau, kad moka ir yra gana neblogas potencialas jiems. Na o del "pokerio kartos", tai visgi daugiau panašu i "uždara kluba"negu i pokeristu foruma ir bendravimo vieta. Tegu nepyksta Herkus & Co. Man labiau visgi patinka "pokernews.lt"versija. :)
Ривер – Скала, о которую разбиваются надежды
140684 Nibs: 640
Posted on Jan 10th 2011
Nezinau net ar juoktis ar verkti skaitant sita lietuviska foruma :-) Vienas nezino kas yra bankroll'as, kitam downswingas atrodo 100 pralostu handu, trecias aiskina kad su $60 reikia eit i 10/20 stalus... Kiti dar sugalvoja priezasciu kodel pries skandinavus sunkiau zaist negu pries usa, nors apie tokius dalykus apie VPIP, PFR, AF, net girdeje turbut nera. Vienzo, ar dar kam nors lietuviai pokeryje sudaro toki pati liudna vaizda kaip ir man..?tiesiog atsiranda nevykeliu, kurie sugalvoja pasireikst, nors nieko neismano, nekreipk demesio:)
♥ Poker!
Displaying #16-18 of 18 total posts First Previous  1 2 

header

[close]